RT2512CKB0711KL
MFR.Part #
RT2512CKB0711KL
JLCPCB Part #
C4231591
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS