RT1210DRD07180KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210DRD07180KL
JLCPCB Part #
C2140366
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 180kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS