RT2512BKE0786R6L
MFR.Part #
RT2512BKE0786R6L
JLCPCB Part #
C4304940
Description
-55℃~+125℃ 750mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS