RT2512BKE07715KL
MFR.Part #
RT2512BKE07715KL
JLCPCB Part #
C4101432
Description
-55℃~+125℃ 715kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS