RT2512BKE0749K9L
MFR.Part #
RT2512BKE0749K9L
JLCPCB Part #
C876764
Description
-55℃~+125℃ 49.9kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS