RT2512BKE0746R4L
MFR.Part #
RT2512BKE0746R4L
JLCPCB Part #
C4282655
Description
-55℃~+125℃ 46.4Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS