RT2512BKE07365KL
MFR.Part #
RT2512BKE07365KL
JLCPCB Part #
C4180632
Description
-55℃~+125℃ 365kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS