RT2512BKE0730KL
MFR.Part #
RT2512BKE0730KL
JLCPCB Part #
C4337827
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS