YC248-FR-0769K8L
MFR.Part #
YC248-FR-0769K8L
JLCPCB Part #
C6338150
Description
16 62.5mW 69.8kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS