RT2512BKE0721RL
MFR.Part #
RT2512BKE0721RL
JLCPCB Part #
C4145881
Description
-55℃~+125℃ 21Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS