HHV-50FB-52-6M04
MFR.Part #
HHV-50FB-52-6M04
JLCPCB Part #
C1390166
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.04MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS