RT2512BKD0782KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2512BKD0782KL
JLCPCB Part #
C876736
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 750mW 82kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS