MFR100FRF52-2K55
MFR.Part #
MFR100FRF52-2K55
JLCPCB Part #
C3442473
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.55kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS