RSF1WSJT-PN16K
MFR.Part #
RSF1WSJT-PN16K
JLCPCB Part #
C3493842
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 1W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS