RT0603BRE07604KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRE07604KL
JLCPCB Part #
C862233
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS