RT2010FKE076K8L
MFR.Part #
RT2010FKE076K8L
JLCPCB Part #
C876681
Description
-55℃~+125℃ 500mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS