RC0100JR-07820KL
MFR.Part #
RC0100JR-07820KL
JLCPCB Part #
C850661
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS