RT2010FKE0733RL
MFR.Part #
RT2010FKE0733RL
JLCPCB Part #
C876659
Description
-55℃~+125℃ 33Ω 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS