CR022814F
MFR.Part #
CR022814F
JLCPCB Part #
C4254018
Description
-55℃~+155℃ 2.81MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS