RT2010FKE0730RL
MFR.Part #
RT2010FKE0730RL
JLCPCB Part #
C876656
Description
-55℃~+125℃ 30Ω 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS