MFR50SFBF52-387R
MFR.Part #
MFR50SFBF52-387R
JLCPCB Part #
C1372304
Description
-55℃~+155℃ 387Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS