RT2010FKE072K8L
MFR.Part #
RT2010FKE072K8L
JLCPCB Part #
C2130086
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS