RT0603FRD0716R9L
MFR.Part #
RT0603FRD0716R9L
JLCPCB Part #
C863332
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS