AT1206BRD0710R2L
MFR.Part #
AT1206BRD0710R2L
JLCPCB Part #
C857134
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS