RT2010DKE076K8L
MFR.Part #
RT2010DKE076K8L
JLCPCB Part #
C1715481
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS