RT1206CRD079K09L
MFR.Part #
RT1206CRD079K09L
JLCPCB Part #
C871651
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS