RT2010DKE07698RL
MFR.Part #
RT2010DKE07698RL
JLCPCB Part #
C1729442
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS