RC0805FR-076M49L
MFR.Part #
RC0805FR-076M49L
JLCPCB Part #
C483196
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS