RT2010DKE07649RL
MFR.Part #
RT2010DKE07649RL
JLCPCB Part #
C1729531
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS