RC2512FK-074R12L
MFR.Part #
RC2512FK-074R12L
JLCPCB Part #
C878090
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS