RT2010DKE0751K1L
MFR.Part #
RT2010DKE0751K1L
JLCPCB Part #
C4349053
Description
-55℃~+125℃ 500mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS