RT2010DKE0752R3L
MFR.Part #
RT2010DKE0752R3L
JLCPCB Part #
C1715703
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 52.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS