RT2010DKE0745R3L
MFR.Part #
RT2010DKE0745R3L
JLCPCB Part #
C1715692
Description
-55℃~+125℃ 200V 45.3Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS