KNP200JT-52-2R4
MFR.Part #
KNP200JT-52-2R4
JLCPCB Part #
C1391883
Description
-40℃~+200℃ 2.4Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS