RT2010DKE0722KL
MFR.Part #
RT2010DKE0722KL
JLCPCB Part #
C4338840
Description
-55℃~+125℃ 22kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS