RT0805DRD0722RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805DRD0722RL
JLCPCB Part #
C2114326
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 22Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS