RT2010DKE07120KL
MFR.Part #
RT2010DKE07120KL
JLCPCB Part #
C4323987
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS