MFR50SDRE52-152K
MFR.Part #
MFR50SDRE52-152K
JLCPCB Part #
C3420229
Description
-55℃~+155℃ 152kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS