RT2010DKE0711K8L
MFR.Part #
RT2010DKE0711K8L
JLCPCB Part #
C1715619
Description
-55℃~+125℃ 11.8kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS