HV732HRTTE4703F
MFR.Part #
HV732HRTTE4703F
JLCPCB Part #
C5738683
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS