FMP200FBF52-22K6
MFR.Part #
FMP200FBF52-22K6
JLCPCB Part #
C1381538
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS