RT1210WRB07681RL
MFR.Part #
RT1210WRB07681RL
JLCPCB Part #
C4268611
Description
-55℃~+125℃ 250mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS