RC0201FR-078K45L
MFR.Part #
RC0201FR-078K45L
JLCPCB Part #
C474833
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS