AA0201FR-0714RL
MFR.Part #
AA0201FR-0714RL
JLCPCB Part #
C2102306
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS