RT1210FRD0788K7L
MFR.Part #
RT1210FRD0788K7L
JLCPCB Part #
C4094071
Description
-55℃~+125℃ 250mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS