SG73S2E1RTTD274J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD274J
JLCPCB Part #
C7312254
Description
-55℃~+155℃ 1W 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS