RT1210FRD07787RL
MFR.Part #
RT1210FRD07787RL
JLCPCB Part #
C2133607
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 787Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS