RC0805FR-10267RL
MFR.Part #
RC0805FR-10267RL
JLCPCB Part #
C6638770
Description
-55℃~+155℃ 125mW 267Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS