RT1210DRE0730RL
MFR.Part #
RT1210DRE0730RL
JLCPCB Part #
C706457
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 30Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS