RT1210DRE0713RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210DRE0713RL
JLCPCB Part #
C873196
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 13Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS